סיאליס ופוריות

סיאליס ופוריות

סיאליס ופוריות

למעשה, תחת שם המותג Revatio, סילדנאפיל עדיין משמש לטיפול במצב הנקרא יתר לחץ דם ריאתי. עם זאת, כמו בכל התרופות, קיים סיכון לתופעות לוואי. התייחסויות של תרבות הפופ הנמצאות כל העת ל”גלולה הכחולה הקסומה “יכולות להקל על ראיית תרופות ED דרך הפה כמצילות חיי מין בצורת גלולות בלתי מזיקות, צבעוניות. חשוב להבין שתרופות ED דרך הפה אינן אפרודיזיאק. אמנם ED אינו בהכרח מחלה רפואית קשה עצמה, קמגרה ישראל בפייסבוק אך בהחלט יכולה להיות לה השפעות פסיכולוגיות ורגשיות עמוקות. החומר באתר זה נועד למטרות הסברה בלבד, ואינו מהווה תחליף לייעוץ, אבחון או טיפול רפואי הניתן על ידי ספק שירותי בריאות מוסמך. הוא ציין גם כי ישנם נתונים על ניסיונות מיניים תוך 15 דקות ממינון tadalafil ו- sildenafil, אך זה לא היה זמין.

אני מעצבת מחדש את המבנה החברתי באמצעות אותה הבנה. נדמה לי שקיומו של חוק, כאמת מידה חברתית מקובלת, חשוב לא רק לקורבן אלא גם – ואולי אפילו ביתר שאת – למעוול או לתוקפן. הנה צד של הסיפור שלא דיברנו עליו, וכדאי לעצור ולשאול כיצד ומדוע הצלחנו להתחמק משאלה כה מרכזית. הרי אף אחד מאיתנו לא יוכל להודות בפה מלא שאף פעם לא פגע, התנכר, ניצל את מעמדו לרעה, פרץ גבולות. ובכל זאת, לא אתה ולא אני כתבנו על עצמנו כתוקפן פוטנציאלי; כמי שהיחס שלו לשאלת הנורמה והחוק הוא מהצד של הפושע, ולא מהצד של הקורבן. חשיבה על הבעיה מנקודת המבט של המעוול עשויה לפתוח פתח לחשיבה על סנקציה כבסיס להכרה, ולאו דווקא להדרה. מתוך ההכרה ביכולת של בני אדם להשתנות לאורך החיים מתוך מפגש עם נקודות מבט ופרשנויות אחרות משלהם, לגבי המעשים שהם עצמם ביצעו, עולה שיש לוותר על הרעיון שיש זהות כזאת ״פושע״.

מחברי המחקר הפיילוט בקנה מידה קטן זה קראו למחקר נוסף ואמרו כי מחקרים בקנה מידה גדול יותר עשויים להוכיח את יעילותו של מיץ רימונים כנגד תפקוד לקוי של זיקפה. “אני אומר למטופלים שלי לשתות את זה,” אומר אספינוזה. “זה יכול לעזור ל- ED, וגם אם לא, יש לו יתרונות בריאותיים אחרים.”

לכן יש ערך לדיאלוג כאשר כל אחד מתייחס לכאב של עצמו ולכאב של רעהו במידה שווה. זה מחייב אותך לנסח את עמדתך תמיד בצורה מעוררת אהדה. אם הוא דוחה את דבריך, סימן שניסחת אותם באופן מקומם. אם הוא נפגע, סימן שהאשמת אותו. אם הוא לא הבין, סימן שהיית עמומה. הכלל הראשון בתקשורת אינטליגנטית הוא הצגת שתי העמדות בעת ובעונה אחת כיחידה אחת. אמרי לו: “אני יודעת שחשוב לך להיות עם אמך, ואני יודעת שאני לוחצת בתקופה קשה, אבל אתה חסר לי.

לבסוף, גורמים פסיכולוגיים, כגון מתח, אשמה או חרדה, עשויים גם הם למלא תפקיד, גם כאשר אין-אונות נובעת בעיקר מסיבות אורגניות. בנסיבות רגילות, כאשר גבר מגורה מינית, מוחו מעביר מסר לאורך חוט השדרה ולעצבי הפין. קצות העצבים באיבר המין משחררים שליחים כימיים, הנקראים נוירוטרנסמיטרים, המסמנים את קורפורה קורנוזה להירגע ולהמלא דם. כאשר הם מתרחבים, קורפורוס קווברוזה סוגר ורידים אחרים שבדרך כלל ינקזו דם מהפין. כאשר הפין מסתבך בדם, הוא מתרחב ומתקשה ונוצר זקפה. בעיות בכלי דם, עצבים או רקמות של הפין עלולות להפריע לזקפה.

שוחח עם הרופא על בריאותך כדי להבטיח שאתה בריא מספיק לקיום יחסי מין. אם אתם חווים כאבים בחזה, סחרחורת או בחילות במהלך יחסי מין, פנו לעזרה רפואית מיידית.

PDE-5 נמצא גם ברקמות אחרות, כולל סוגר פי הטבעת האנאלי, צומת העיכול ושופכה .11 מעכבי PDE-5 עשויים להשפיע גם על הטון הנוראדרנרגי בפין באמצעות השפעות ה- NO על מסופי העצבים. במצגתו תיאר ראלף את הטיפול האידיאלי הטוב ביותר לבעיות בזקפה כעדויות טובות ליעילות, בהופעה מהירה, בטיחותי, זול ודיסקרטי, היותו טיפול מקומי, שאינו מושפע ממזון ושתייה ומקובל על בן הזוג המיני של המטופל. למרות שלתרופות אלו וטיפולים לקשיי זיקפה אחוז הצלחה של כ -70%, יש ליטול מעכבי PDE5 בין 30 דקות לשעתיים לפני פעילות מינית המובילה לחוסר ספונטניות בחיי המין של הנוטלים את התרופות.

No Comments

Comments are closed.